Talovín

Žlutý koberec drobných kvítků talovínu se objevil i na naší zahradě….  Krásný víkend!

P.S. Dubnové Marianne Bydlení věnoval i několik stránek Vintagelover… To je ale krásné ráno 🙂 Kuk!

photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

19 komentářů u „Talovín

  1. moni, moc pěkný článek v mb – popravdě koupila jsem si ho hlavně kvůli němu :o)
    je mi líto, že se původní tým rozdělil na mb a npb, dřív to bylo takové kompaktní a vyvážené, teď mi přiijde jedno hot a druhé čehý…ale nepřísluší mi kritizovat, oba časopisy si jistě našly své čtenáře a kromě těch, kteří už nekupují ani jeden, znám nadšence, kteří kupují oba! ale to jsem nechtěně odbočila. fotky od tebe a povídání je moc příjemné, jseš šikovná a přeju ti hodně pohody v osobním životě! s úctou eva

  2. Moni,časopis ráno zakoupen.Už se těším,až dovařím,udělám kávu a nakouknu.Dnes máme babskou jízdu(takové malé MDŽ..:-)))) u kamarádky na chalupě.Je to i s noclehem,tak se těším.Krásná jarní kytka.Pěkný den i celý víkend.
    Eva

  3. Krásná kytice! U nás taky pár talovínů kvete, jen nemám to srdce je trhat, kochám se a pokouším se o jejich makro fotky, když je jakž takž dobrý světlo.

  4. Marianne Bydlení odebírám a hned jsem poznala, že fotečky jsou od vás, protože jsem vděčný a častý návštěvník vašeho úúúúžasného blogu. Fotečky z vašeh bydlení jsou kouzelné. Díííííííky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *