Tip na výlet – Piran

Po sedmi letech jsem znovu navštívila Piran a mám zážitek na celý rok… Plánovala jsem to již delší dobu, ale až včera jsem se konečně dostala do Slovinska. Piran je kouzelné malé přímořské městečko, které svými úzkými uličkami připomíná hodně Benátky. Pláže jsou přímo v historické části, přístav je proříznut až k náměstí a voda je tak průzračná… Více si o tomto malebném městečku můžete přečíst zde a nebo si pusťte Vejdělkův film Účastníci zájezdu, ve kterém právě Piran tvoří kulisu k záběrům z města… V sobotu odjíždím domů a vůbec se mi nechce… To moře mi bude chybět ♥

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Piran a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Tip na výlet – Piran

  1. Jee, Piran miluju, stravila jsem tam pred lety krasny tyden, bydleli jsme primo ve meste mezi mistnimi. Ale moc lidi ho nezna. Mas opravdu nadherny blog, kazdy den se chodim kochat! A na takovou dovcu bych jela hned, krasne foto!

    • Roque, díky za návštěvu. Moc závidím ten Váš týden, já jsem tam strávila vždy jen jeden den, ale doufám, že se mi jednou podaří aspoň týdenní dovolená, je tam tak krásně .-) Ubytování je tam docela drahé, ale možná se dá sehnat i něco levnějšího… Hezké dny!

  2. Moni, krásné město s krásnými uličkami 🙂 Užívej poslední dny a věřím, že se ti nechce……pa

  3. Jééé Slovinsko! Patří k mým oblíbeným, i když Piran jsem nenavštívila, ale ráda bych se tam zase vrátila a třeba i na Piran vyjde čas. Moni, každopádně si užij poslední dny, načerpej spoustu energie, ať Ti ještě dlouho vydrží! Krásné fotky. Na jedné ze „svobodných“ dovolených s mým vyvoleným jsme dali okruh Slovinsko (převážně tedy hory a jezera) a právě Itálii včetně Benátek. Byla to jedna z nej dovolených, na které strašně ráda vzpomínám.

    • Baru, ve Slovinsku jsem navštívila jen přímořská městečka a nejvíce z nich jsem si oblíbila Piran. Do hor bych se také ráda podívala. Třeba na ně také někdy dojde, ráda bych Slovinsko procestovala celé. Moc díky za komentáře 🙂 Užívej volna!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *