Tip na výlet – Salzburg

Týden uběhl jak voda a já celou tu dobu mám připraven příspěvek o Salzburgu. Nebo spíš jen pár fotek, které jsem pořídila při zpáteční cestě z Itálie. Na pár hodin jsme navštívili město Mozarta. Byla jsem příjemně překvapena. Myslím, že si tam každý najde to své. Příroda, hory, cyklostezky, kultura, luxusní obchody, město tak akorát, to vše jsem po těch dvou hodinách rychlé chůze (protože jsme špatně zaparkovali, a báli se, aby nám neodtáhli auto:-)) nasála. Ani to kafe jsem si tam nedala! Jestli pojedete kolem, tak za návštěvu toto město opravdu stojí. Dnes s písničkou na cestu…

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Tip na výlet – Salzburg

  1. Moniko…díky za připomenutí, krásné město, je to asi 10 let co tam žila kamarádka a jela jsem tam vlakem , moje poslední delší jízda vlakem, mám na to super vzpomínky 🙂 Měj krásný letní den!

  2. Město Salzburg i přilehlý kraj je úchvatný. V posledních 7 letech jsme tam byli dvakrát a stále máme pocit, že tomu místu pořád mnoho dlužíme. Že jsme z něho objevili jen malinkatý zlomek. Takže jsme tam určitě nebyli naposledy.

  3. Zdravím Moni:-)… Salzburg tak třeba někdy:-)….jsem ostuda,já už měla tolikrát cestu kolem Pirny,ale ještě jsem tam nikdy neodbočila. Hezký letní víkend. E.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *