Tip na výlet – terasy v Hradci Králové

Při mém prázdninovém cestování jsem navštívila Hradec Králové. Milým překvapením byly  krásně opravené někdejší hradby a jejich terasy. Nově jsou vysázeny stromy, květinové záhony, popínavé růže a vinná réva. Spousta laviček a příjemných odpočinkových míst v centru města, to se jen tak nevidí. Fotky jsem pořizovala při 35 stupních. Hezký horký den 🙂 Tady je písnička:

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Tip na výlet – terasy v Hradci Králové

 1. Cože? Taková krása je venku a já sedím u počítače?! V pátek odpoledne zamlouvám v Hradci malý penzionek a vyrážím uzřít tu krásu na vlastní oči!
  Vintagelover.cz válí! 😉
  Vivi

 2. Moniko, ta vyprahlost pětatřicetistupňového vedra a oblohy vypálené let-lampou slunečních paprsků z Vašich fotografií přímo sálá. Perfektní tip na výlet – jako správný učitel přidám odkaz na další zdroje informací, protože pro mne je Hradec Králové především spojený se jménem Josefa Gočára: http://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Go%C4%8D%C3%A1r. A ještě jeden edukativní odkaz: http://www.symp-gocar.cz/index.php?page=6
  Na toto thema předpokládám, že svůj fotoaparát také někdy v budoucnu zaměříte. Takže děkuji a srdečně zdravím z hor! Dr. Holub

 3. Ahojky,
  krásně opravené, jako hradečák kvituji Váš zájem o toto město. Doporučuji navštívit další část hradeb, které jsou zajímavě osazeny kašnami s kovovými ptáky.
  Z Hradce Patrik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *