Tip na výlet – zámecká cukrárna v Mělníku

Blíží se víkend a předpověď počasí hlásí slunečno, zvu Vás do zámecké cukrárny v Mělníku. Příjemné prostředí a hlavně zahradní posezení, kde na nádvoří zámku můžete relaxovat u sklenky mělnického vína nebo ochutnat výbornou kávu se zákuskem (ty popínavé rostliny co vidíte na druhé fotografii je hortenzie, mám ji hrozně ráda, ale nikdy se mi neujala). Doporučuji i procházku po městě. Vyhlídka na soutok Labe s Vltavou mi vždycky v létě připomíná pohled na moře. Tady je odkaz.

Písnička na cestu 🙂

Krásný víkend :-)))

Foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Tip na výlet – zámecká cukrárna v Mělníku

  1. Dobrý den Moniko, cukrárna vypadá dobře! Uvítal bych podrobnější exkurzi, hlavně do místního menu. Větrníčky? Laskonky? Marokánky? Jaké kafíčko? Snad ne nějaký Dudák?… Pak bych ještě okem kritickým pohlédl na nějaké tyto detaily v exteriéru – co třeba ty plastové květníky – fujtajxl – ale jinak opět skvělý vintage tip. Až příště pojedu s rodinou do Mělníka, rád navštívím tuhle cukrošku. Takže – díky za tip!

    • Dobrý den pane Radku. Uznávám, že ty plastové květníky se tam nehodí, ono by se toho našlo více…, ale jinak káva je výborná, přinesená s úsměvem na stříbrném podnosu 🙂 Hezký večer. Monika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *