Tipy na dárky

Dnes pár tipů na vánoční dárky:

Určitě znáte Lucii Living, píše už dlouhá léta blog, ale má i eshop, kde prodává své akvarely. Má nádherné plecháčky s motivy lesa, zvířátek, nebo šípků. Už se těším, až si do něj naleju svařák. Zde je její obchod.

Hravý průvodce Prahou.  19 výletů, které vás zavedou na Pražský hrad, Kampu, Hradčany, Petřín, Vyšehrad nebo do židovského a Starého Města. Obsah je připraven na míru rodinám s dětmi.

Publikace Od Flaminga k Plameňákům aneb Příběh nejslavnější ostravské kapely, kterou připravil moderátor a publicista Jan Horák. Kniha je cenným dokumentem o významné kapitole české pop music. Více zde. Knihu si můžete objednat na emailové adrese: janhorak7@gmail.com  Cena 500 Kč + poštovné a balné.

Moje maminka, jak už jsem několikrát psala, vyrábí kožené kabely, vytváří náhrdelníky, maluje šátky. Tak třeba tip na vánoční dárek. Zde je její Instagram.

Mám obrovskou radost, že si objednáváte, jako vánoční dárky, mé workshopy. Poukazy mám stále k odběru a mohu Vám je poslat.

Mějte fajn den ♥

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Tipy na dárky

  1. Ďakujem za ponuky. Praha je moja srdcovka a tašky krásne.
    Luckin blog poznám, silná žena a kreatívna duša.
    Pekný deň prajem Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *