Úklid

Na bydlení jsem nezanevřela…  Začetla jsem se co bylo sexy a trendy v první půlce 90. let…  a nemohla jsem se odtrhnout. Už se dnes večer vidím, staré ELLE a Vogue, sklenka vína a budu vzpomínat… To bude hezký večer :-). A co vy děláte se starými časopisy?

Photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Právě si čtu a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Úklid

  1. Taky se snažím archivovat, ale občas mě popadne úklidová mánie a už to letí! Má kadeřnice je šťastná, že mají zákaznice co číst a já mám místo na nové. Ale co bloguju a jiné blogy sleduju, tak jsem všechno týkající se módy přestala kupovat. Bylo to pro mě už málo inspirativní. Co si ale nechávám je vše o bydlení. 🙂 Pěkný den, pusu, pa :*

  2. Moc hezky nafocene!! Rada listuji starymi casopisy, snazim se je nevyhazovat…..doma mame sbirku cosmopolitanu z 90 let :)…..preji hezky vzpominkovy den

  3. Mám to v genech po tetě, ta to přímo milovala, není pro mne většího relaxu, než se zachumlat do pelíšku, vzít staré časopisy samozřejmě o bydlení,nápadech….
    a přestat vnímat okolí a jen se slastně kochat tím, co kdyby i u mne? a hurá! někdy se i zadaří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *