Vánoční ozdoby z papíru

Vyrobila jsem si jednoduché ozdoby z papíru, na které jsem pomocí šablony vytiskla hvězdy v barvě bílé, šedé a černé. Na tisk jsem použila tiskařskou barvu. Svíčky jsem připevnila na větve pomocí tavné pistole… a přírodní slaměné srdce jsem přestříkala bílou barvou… Hezký den :). 

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice DIY, Svícny, Vánoce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Vánoční ozdoby z papíru

  1. To je nádhera!!! Uvažovala jsem už, že bych si koupila pár papírových štítků na dárky a ozdobila si s nimi také větvičky, ale tohle nemá chybu. K tomu ty svíčky – výsledek je neuvěřitelně efektní, takové dekorace zbožňuji. Nádherné fotky, moc povedený výsledek. U mě lahoda pro oči, děkuju. Hezký den , Martina.

  2. Je to nádhernééééé, zvolila si prírodné materiály a krásna kombinácia farieb. Nemám rada veľa farieb pri tvorbe vianočných dekorácií.
    Pá Jana

  3. Moniko,teda to vypadá fakt skvěle!!! ..hvězdy nemají chybu, ta černobílá kombinace je super:-)) tyhle DIY dekorace jsou nejlepší … měj se krásně Jana .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *