Večer na pláži

Příspěvky píšu z pláže, protože si zde můžu moře ještě intenzivněji užít, a hlavně proto, že je tady wifi připojení. Dnes jsem nafotila večerní moře a plážové altánky v arabském stylu. K moři se hodí přírodní barva a tady to myslím splnilo všechny mé požadavky. U pláže je pěkné posezení, které jsem Vám také nafotila. Pohodovou atmosféru dotváří skvělá hudba, doznívající z nedalekého baru, postaveného přímo nad mořem. Pink Floyd, U2, Tina Turner, Eric Clapton, prostě vintage i ve zvukové kulise.

Foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Večer na pláži

  1. Milá Vintage, sleduji Vaše příspěvky každý den, every day, svaki dan, tutti i giorni jak jen mohu a myslím, že nastal čas Vám dát vědět, že se na ně těším jak malé dítě na Kinder Surprise. Vše, co nacházím na Vašem blogu, je mi tak neskutečně blízké, že mám pocit, jako bychom byly nejlepší kamarádky, které si svěřují svoje malá tajemství… Užijte si hezké „Italské prázdniny“!

    • Milá Nightflower, moc děkuji za Váš milý komentář. Udělal mi velkou radost. Budu se snažit Vás nezklamat ve svých dalších příspěvcích.
      S pozdravem Monika Vintagelover.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *