Večírek s IKEA

V úterý jsem byla pozvaná do úžasné Tančící kuchyně, která sídlí v Praze v Resslově ulici. Setkání bylo pro novináře a blogery spojený s vánočním workshopem a ochutnávkou švédských specialit.  Z vánočních produktů IKEA jsem si mohla vyrobit adventní věnec. Ale zjistila jsem, že jakmile mám velké množství materiálu, tak si nevím rady. Domů jsem přijela s výrazně lesknoucím se věncem. A moje dcery konstatovaly! No, mami, ten jsi nedělala? 🙂 Tak jsem věnec odstrojila a decentně jsem lepila tavnou pistolí dřevěné a papírové ozdoby. Dají se zakoupit v IKEA . Večírek to byl báječný. Ještě jednou děkuji za pozvání ♥ Fotila jsem jen na telefon. Zde a zde je důkaz 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Vánoce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Večírek s IKEA

  1. Ha, ha.) Neměla jsi odstrojovat:) Ale ten decentní je samozřejmě krásný. My jsme takhle loni zdobili věnec s Domi na workshopu u Chládka a já jsem byla hrozná, pořád jsem ji nenápadně korigovala, aby nebyl přeplácanej, až Ondra musel korigovat mě, ať tomu dítěti proboha nechám volnou ruku:) Takže je třpytivý, ale krásný a letos ho budeme mít znova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *