Velikonoce v Bratislavě

Je to skoro přesně tři roky co jsem byla v Bratislavě. Kuk! Tento prodloužený víkend si to zopáknu. .. Upekla jsem velikonočního beránka, zabalila svačinu, nabila zrcadlovku a ujíždím vláčkem směr Blava.  Kochat se budu výhledem na Dunaj a jen tak courat po hlavním městě Slovenska.Těším se, těším se, těším se…. Report bude. Jako každý výlet se ptám Vás čtenářů, co byste mi v Bratislavě doporučili. Kavárny, galerie, obchůdky… Předem mockrát děkuji ♥

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Velikonoce v Bratislavě

  1. V Bratislave je veľa pekných a zaujímavých miest, neviem, čo z toho však bude cez sviatky otvorené. Odporúčam kaviareň Sort na Dunajskej, čokoládovňu Adams home-made chocolate na Zámockej, kníhkupectvo Artfórum na Kozej ulici. Zaujímavé sú aj galérie Nedbalka, Danubiana aj aktuálne výstavy v SNG ( fotograf Bazovský, architekt Friedrich Weinwurm či výstava Osmičky)..a ešte bistro St.Germain na Rajskej.

    Čo sa aktuálne deje v BA nájdete aj na stránke citylife.sk – stačí si vybrať 🙂

    Želám vám vydarený výlet!

    Anet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *