Velikonoční workshop

V neděli se uskutečnil u mě poslední velikonoční workshop. Sešlo se nás více. Přidala jsem ještě dva stoly, zatopila v kamnech, protože jarní počasí bylo v nedohlednu, upekla dort, připravila křepelčí i slepičí vajíčka… Tentokrát jsem přemluvila mojí maminku, ať udělá na zahradě výstavu svých uměleckých výrobků… Budu se opakovat, ale milé dámy přijely z daleka i okolí. Anetka u mě byla už počtvrté. Moc si toho vážím.  Byl to zase pozitivní a nabíjecí den, na který budu dlouho vzpomínat. Víly vily věnce buxusové, mechové, zdobily borovicové kůry a dotvořily jarními maceškami a hyacinty skleněné misky. Myslím, že jsme byly všechny moc spokojené. Dámy, ještě jednou Vám moc děkuji za milou návštěvu a budu se těšit příště ♥.

P.S. Ptáte se mě, jestli budu dělat letní kurzy vázání květin? Ano,  chystám se, začátkem června udělám dva letní workshopy. Budou kvést mé oblíbené pivoňky a o tu radost se s vámi chci moc podělit :-). Tak krásný den!

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Velikonoční workshop

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *