Věnce na dveře

Na základ věnce potřebujeme korpus, který si můžete vyrobit z přísavníku pětilistého, nebo jednoduše koupit slaměný. Korpus omotejte zeleným břečťanem a do něho postupně pomocí drátku nebo tavné pistole vpichujte jednotlivé větvičky. Např. eucalyptus, borovici, lísku, mahonii, bobkovišeň, jmelí, modřínové šišky.. Doporučuji, aby pár větviček ledabyle vykukovalo, tím věnec dostane osobitý šmrnc, jako na posledních fotkách…

zdroj Pinterest a Vintagelover.cz
pictures133 pictures13442fdc4774d75d4add8af88473b63c0a8-1

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Věnce na dveře

 1. Krásný den paní Moniko,
  tak musím říct, že tento typ věnce už dělám čtvrtým rokem a má největší úspěch i obdiv kolemjdoucích za celých 20 let. Říkáme mu doma „divočák“. Takže když se mě před pár dny sestra ptala, jaký budu letos dělat věnec, má odpověď byla jasná: No přece divočáka:).
  Mějte se hezky, moc ráda na Vás koukám.
  Míša.

 2. Moniko, jsou nádherné! Díky materiálu na naší zahradě, jsme i letos udělala břečťanový, který se na dřevěná vrata statku hodí.
  Už vymýšlím jaký bude ten adventní. Vždyť ten letošní rok tak strašně pádí!

  Děkuji za inspiraci, ať se Ti daří.

 3. Jsou nadherne ja si letos udelala srdce a pouzila jsem dvojity krabicovy papir omotany obvazem a na to ruzne vetvicky I s plody a sisky co jsem nasla v parku pridelane tavnou pistoli hezky vecer Iva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *