Venkovní terasa

Naše dřevěná terasa stále mokne. Ještě jsem totiž nevyřešila její zastřešení. Proto v tomto deštivém týdnu si ranní kávu vychutnávám v kuchyni. Tak dnes inspirace pro všechny, kteří řeší stejný problém jako já. Chtěla bych taky takovou vkusnou zastřešenou terásku 🙂

zdroj

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Venkovní terasa

  1. Moni to je krásy. Nádherné terasy.Přiznám se ti,jsem líná psát komentáře,ale pravidelně sleduji vše.AlibabkaDíky za tento blog.

  2. Krásná,vkusná a prostorná.I já opakovaně děkuji za Váš blog.
    Stále myslím na slib poslat foto staré chalupy se skleněnou hranolovou přístavbou.Nezapomněla jsem,ale měla jsem příslib fotek od paní,která v této rodině pracuje a nemohu se s ní spojit.Mám jen snímky své od cesty a ty nejsou tak efektní.Snad se mi někdy poštěstí.Marie

  3. KRásný blog, ráda sleduji. Teráska je úžasná. Máme takovou piditerásku a letos jsme to po 4 letech promokání, řešili stejným způsobem a to polykarbonátem. Perfektní inspirace, tu velikost bych také brala. Pěkné léto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *