Vila ve Valmezu

Brouzdáte někdy po realitních serverech? Já ano! I když dům mám, občas se podívám co je kde na prodej. Včera jsem narazila na tuto nádhernou secesní vilu ve Valašském Meziříčí. V neděli je tam den otevřených dveří. V přízemí domu se nachází 6 prostorných pokojů  a ve všech jsou původní dubové parkety ve výborném stavu… Hmm, tak takovou vilu by nebylo špatné vlastnit 🙂 Více zde. Krásnou sobotu 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Vila ve Valmezu

 1. No ten je krásný Moniko a Valmez mám navíc ráda, jen bych musela vyhrát ve sportce 🙂 krásný víkend Ivana

 2. Jéé, už při pohledu na titulek mé valmezácké srdce, zaváté do Prahy, zaplesalo! Tak ta je opravdu nádherná a navíc v nádherném „parku“ – Botanice, který je lemovaný samými takovými kouzelnými domy. Jen škoda těch plastových oken, které už někde stihli vyměnit za špaletová.

 3. Nádherná secese.. a.vůbec jsem netušila, že VALMEZ je Valašské Meziříčí:o), takže to obohatilo můj rozhled…Jinak by se mi v takové vile určitě líbilo..krásný den Inka

 4. Dobrý den,
  už pár měsíců čtu váš blog a moc se mi líbí.
  Vila je úžasná, nádherná..
  Mějte krásnou neděli.
  Petra

 5. Milá Moni,
  občasné brouzdání po realitních serverech je úžasné. A když tuto činnost ještě spojím se sněním s otevřenýma očima o tom, jak krásné by bylo vyhrát několik desítek miliónů korun a mít pak možnost kupovat překrásné staré vily, spravovat je, stylově vybavovat a užívat si jejich krásy, je můj den obvykle téměř dokonalý 🙂 .
  Pojďme snít…je to nádherné!

  Krásný následující týden, Moni 🙂 !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *