Vřesy

Už je máte? Já jsem si jich pár  koupila v Lidlu. Mám fialové, bílé, s nádechem do růžové.. Kuk! Aby v místnosti dlouho vydržely, tak doporučuji je přesadit do větších nádob a zasypat substrátem určeným na rododendrony a azalky. Vhodnou zeminu si můžete připravit i smícháním zahradnického substrátu s rašelinou a pískem. Ale u mě jednoznačně zvítězil vřesový věnec…:-)

zdroj

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 komentářů u „Vřesy

  1. Hezký den, Moniko. Krása. Taky mám ráda vřesy, na balkoně už je mám, ale nikdy jsem si je nedala do bytu, takže to letos zkusím poprvé. A co dýně? Ty mám moc ráda a těším se na ně každý rok. Jen se divím, že někdo nechápe, že dýně alespoň s kouskem stonku není pro mě dýně. Prostě si takovou nekoupím. Tak si to zdobení moc užívejte. Mějte se krásně. S pozdravem Miluše.

  2. Tak jsem se nějak Moniko s tou větou o dýních zamotala. Chtěla jsem napsat, že dýně musí mít stonek, bez stonku to prostě pro mě není dýně……. M

  3. Taky miluju vřesy! O víkendu jsem třídila staré časopisy o bydlení a mám dojem, že jsem v jednom našla váš domek, když ještě nebyl jen bílý 🙂 Tak 8-10 let zpátky. Zdravím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *