Výletuji

Uklidila, navařila, nachystala a odjela… Ano, zabalila jsem si velký batoh, deštník, foťák a hurá za krásami východních Čech. Navštívila jsem malebné Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují a Peklo…  Půvabná příroda, upravená zámecká zahrada, voňavé kyselo s houbami, Barunka  a taky liliovník tulipánokvětý. To jsou ve stručnosti Ratibořice.  Ať žijí prázdniny 🙂

P.S. Mílo a Oli příště se určitě zastavím 🙂

photo by me

O tomto diskutuje “Výletuji

  1. Hynek Šnajdar napsal:

    Milá Mo, kouzelné fotky a nezapomenutelný výlet. Bylo to čarokrásné. Znovuobjevené Ratibořice. Těším se na další skvělé fotky……..a výlety 🙂

  2. milan havrda napsal:

    Krásné foto ze známých míst východočeského kraje. Aby to „příště“ netrvalo moc dlouho. Zdravíme mi+oli :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *