Workshop

UIž dlouho jsem nepřispívala na blog. Aktuálně jsem více na Instagramu. Za tu dobu co jsem tady nebyla, mi na zahradě vykvetla zlatice a okrasná třešeň, začala jsem na workshopy pravidelně připravovat nepečené tiramisu a byla jsem oslovena Terezou z blogu Srdce z jeřabin, jestli bych se zúčastnila dražby a nevytvořila věnec, který by se vydražil na pomoc Ukrajině. Mám velkou radost, neboť můj věnec se vydražil za 5 000 Kč. Dohromady z dalšími čtyřmi tvůrci věnců jsme vybrali 16 000 Kč a celou částku jsme poslali na Člověka v tísni, pomoc Ukrajině.

O tomto víkendu jsem měla dva velikonoční workshopy🥚🐰 Ráno jsem si přivstala, oproti minulému týdnu byla velká zima. Zatopila jsem v kamnech, uvařila si kávu, připravila vodu s citronem, do termosky uvařila čaj, sklenky nachystala na uvítací prosecco…. Tvořili jsme velké věnce a mechová vajíčka…. Děkuji za to, že stále jezdíte i z takových dálek jako jsou České Budějovice, Třeboň, Rtyně v Podkrkonoší, ale i z blízkého okolí, Prahy, Roudnice, Štětí… Stále si s vámi užívám tu krásnou tvořivou atmosféru a milé povídání💚Děkuji moc 😘

Přeji všem krásný den ♥

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *