Židle

Když mi není zrovna do zpěvu, zachrání mě vždy jakákoliv práce. Pustila jsem se do natírání a čalounění židle.  Má teď nový šedý kabát. Potáhla jsem ji jednou nepovedenou zástěrou, natřela šedým a bílým balakrylem… Já vím, thonetka nebo eamska by byla lepší, ale když já k této mám citový vztah… Zástěry jsou zase na skladě, kdybyste měli zájem zde. Samozřejmě povedené :-).

Photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 komentářů u „Židle

 1. Ta písnička je asi pravdivá: „Dělání, dělání, všechny smutky zahání…..“ Těch nádherných věcí a myšlenek co vznikne. Ta židle s novým kabátkem se Ti opravdu povedla. Děkuji, že se s Tebou můžeme podělit o Tvou tvůrčí fantazii. Sluníčkový den Ti přeje Magda!

 2. Miluju eamsky i thonetky, ale tahle je o moc lepší! Je nádherná a ty jsi úžasná, že to umíš takhle očalounit! Smekám, hluboká poklona pani! 🙂 :*

 3. Moni, to je taková krása, že mi tvůj příspěvek dodal chuť pokračovat ve stěhování, natírání, malování, balení a vybalování s radostí, přestože jsem unavená, vyčerpaná a mám toho už docela dost. Děkuji 🙂 !
  P.S. Když je ti ouvej, zkus ke sklence vína, kterou já osobně doporučuji při jakékoliv náladě 🙂 , i hezký film. Pokud jsi neviděla, tak tady jsou dva nádherné, speciálně pro tebe: The way way back a About time. Budeš se smát, plakat, budeš dojatá, potěšená a já věřím, že i stejně nadšená jako já 🙂 ! Krásný den, šikovná paní!

  • Zuzi, ty umíš tak potěšit ♥ Myslím na tebe, ať to stěhování zdárně dokončíte a těším se na fotky. Díky za filmy, víkend mám volný, tak si je ráda pustím. Mnoho pozdravů!

 4. Moc hezké zátiší jste vyrobila. Umíte přemýšlet o nejmenších detailecha to se na estetice interiéru vždy projeví.
  Tahle stará židle je určitě hezčí než Thonetka, tu má doma kdekdo.
  Máte pěkný blog, spousta blogerů by se od vás mohlo něco přiučit 🙂

 5. Povedla se ti báječně a očalounit ji zástěrou byl taky dobrej nápad 😉 Právě ten citový vztah je důležitější, než všechny designové kousky….

 6. Moni je nádherná.
  Nejhezčí židle napříč celým blogovým světem.

  Budou i z nepovedených zástěr polštářky? Ty si dokážu představit i u nás doma, prostě Vintage styl 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *