Bydlení ve staré kapli v Anglii

Vytvořit si bydlení podle vlastních představ bylo vždy mým snem… Toužila jsem po půdním bytě, loftu, anglickém domku se zahradou…. Co říkáte na tuto starou kapli v Anglii? Život v takovém apartmánu si umím dokonale představit.  A na to kafe do prosklené spojovací chodby bych chodila několikrát denně… Líbí?

Více fotek je zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Bydlení ve staré kapli v Anglii

  1. Je to hezký, já bych ale raději brala tu naši vysněnou fabriku 🙂 Přeji krásný den Moni, už nám konečně začne ta zahradnická sezona, viď!!! To budou fofry, já už rozdávám úkoly:)

  2. Bydlení je to krásné, taky bych si uměla představit žít v ve staré kapli. Ten prosklený spojovací prostor se mi líbí a kafe by mi tam moc chutnalo. Ještě mne zaujala kuchyňská linka… Asi tabulovka?

  3. Líbí, ale bydlet bych v tom asi nedokázala. Na mě málo útulné. Ale ráda bych do toho domu jezdila na rodinné návštěvy:)

  4. Většinou jsem viděla staré kaple zařízené spíš do romantiky a kudrlinek, takhle umírněně a moderně zařízený je opravdu skvělý. Na kafe teda já spíš čaj přijdu do spojovačky ráda, ale i bydlení to není nic pro mě. Ač ateistka mám před těmito místy jakýsi velký respekt a nebo právě proto .)

    • Respekt před takovým místem mám taky… ale bydlení v takových prostorách mne i tak láká. Kdybych si mohla vybrat, dala bych přeci jen přednost bydlení ve staré fabrice…

  5. Moni, to je nádhera …. tam by se mi líbilo ….. teda až na tu knihovnu s žebříkem, trpím závratí už na druhé příčce, představa, že mi manžel uklidil rozečtenou knihu až nahoru mě děsí, chi, chi ….. Marki

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *