Ozdobné čajové štítky

Máte rádi relax u čaje? Zde je jeden DIY úlovek, který jsem si nemohla nechat pro sebe. Vytiskla jsem si štítky s různými motivy a nalepila na konec šňůrky u čajového sáčku. Taková malá roztomilost, která zpestří odpolední čajový dýchánek s kamarády… Jestli se vám to aspoň trochu líbí, můžete si je natisknout zde… Ozdobný čajový sáček by mne potěšil i v restauraci…

foto: Vintagelover

 

Příspěvek byl publikován v rubrice DIY a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Ozdobné čajové štítky

  1. Moniko, moc zdravím. Pořád se chodím kochat a hanba mě fackuje, že nejsem sto napsat alespoň komentář. Tolik krásných fotek, tvoření, inspirací- neuvěřitelné, klobouk dolů. Tenhle nápad už jsem jednou také zaregistrovala, je moc sympatický a už jsem nad ním přemýšlela jako nad malou pozorností právě pro mého muže – bez čaje nedá ani ránu :). Prima den, M.

    • Martino, velké dík za komentář, udělal mi obrovskou radost… ozdobné čajové sáčky použiji také jako takovou malou pozornost pro známé… Přeji hezké dny a budu ráda, když budete chodit ke mě na blog nadále…:-)

  2. Moni moc krásné, kéž by byl čas na takové malé černobílé radosti a taky abych si mohla brejle jen takhle jednoduše vystřihnout!:-D Měj se krásně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *