DIY – držák na kuchyňské nádobí

Tak tomu říkám úložný prostor… Dlouho jsem přemýšlela jestli bych něco podobného chtěla v kuchyni, ale asi ano. Věčně doma něco hledám a mít to takto názorně nakreslené a vědět kam co dát, by nebylo špatné. Myslím, že je to docela jednoduché na výrobu. Děrovaný sololit natřený černou tabulovou barvou a kovové háky. Zde je více. Celý interiér je skvěle zařízen včetně kovové konstrukce lustru, židlí a stolu.

5 komentářů u „DIY – držák na kuchyňské nádobí

  1. Tak to jsme chtěli mít na zdi snad už před dvěma roky. Viděla jsem to tehdy někde na US blogu a bylo to přesně to, co jsme zrovna potřebovali, ale sehnat perforovanou desku byl pro nás problém a času moc nemáme, tak jsme to vzdali, ale tady tato verze v černé a obkreslenými obrysy toho, co tam patří, je nej verze, kterou kdy viděla. A ten dort bych si hned dala. 🙂

  2. Něco podobného jsem měla v plánu dát k pracovnímu stolu do dětského pokojíčku, ale tak jak píše Olive, sehnat slušně vypadající perforovanou desku nebylo zas tak triviální, takže jsem to také nakonec vyřešila jinak. Ještě mě k tomu napadá, že jako dekorace je to zajímavé, ale asi by se mi při vaření nechtělo pro každé náčiní chodit přes půl místnosti. Nicméně někam k pracovní desce by to klidně mohlo být.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *