Věšák na oděvy

Chci dnes předělávat ložnici, potřebovala by vymalovat, ale na to se chystám až o prázdninách. Teď nutně potřebuji vyřešit košile a saka, která se mi mačkají ve skříni. Skříň je přeplněná a tak mne napadlo, že si pořídím nebo vyrobím věšák na oděvy. Tak dnes jedna inspirace s věšákem. Prostě zase bílý interiér, kterému nikdy neodolám. Fotky jsem našla zde. Krásnou sobotu!

9 komentářů u „Věšák na oděvy

  1. Je to opravdu nádhera. Taky bych potřebovala udělat doma pořádný úklid, odplevelit zahrádku a místo toho musím sedět u PC a „dotlačit“ odložené daně. Krásnou pohodovou sobotu Ti přeje Magda!

  2. Krásné ráno a opět krásná inspirace od Moniky…..tak přeji pohodovou pracovní sobotu a at se úklid povede. Taky bych se potřebovala nakazit, ale v tom horku se mi nic nechce. Chtěla jsem jen říct, že košile v polici je fakt nepraktická, ale na otevřeném prostoru mám košile zaprášené i s ramínky!! Ale u nás to v šatně jinak nejde, dveře nechci, tak musím vzít hadr, utírat a košile klepat. Ale je to přehledné a praktické…..Zdravím Martina

    • Ahoj Martino, máš asi pravdu. Úklid se povedl, ale ten věšák jsem nikde nekoupila a ani nevyrobila. Skříně jsou asi lepší, zůstanu u zavřených polic. Stejně by rodina protestovala. 🙂 Díky za komentář a přeji hezký týden.

  3. Čisté, jemné, harmonické – nádhera! Ukládání oblečení teď řeším taky, uvidíme, jak to pomocí té obrovské Pinterest inspirace dopadne.)

  4. Ahoj Moni, já mám teď nechtěně taky otevřený věšák aneb vestavěné skříně bez dveří. Šílím z toho, protože jsou zaprášené jak už bylo napsáno šaty i ramínka a když otevřu oči koukám na ten mišmaš a to rovnám podle barev! Jinak je to ale krásná a stylová věc spíš na takové ty nej kousky, které stojí za to vystavit i oprašovat:-). Těším se na fotky, krásné léto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *