O tomto diskutuje “Dnes interiér

  1. bobina napsal:

    Dobrý den,Moniko…..
    Opět krásný interiér….hlavně to zákoutí s tou keramickou packou , asi ložnice?
    Ten volný den Vám závidím:) hlavně tu kadeřnici….u nás zahrada pod sněhem
    a chřipková epidemie….společnost mi dělá , Váš blog a nové číslo MB.
    Přeji pěkný postní den :)klidné pečení a Veselé Velikonoční svátky Všem.B

  2. Evellina napsal:

    Pozdravujem ,Monika,voľný den mame aj my,dnes podľa počasia skôr vianočný ako veľkonočný .Ja som piekla náušníc. Teraz sa chystám tiež na francúzsky film na jedním z Vašich českých programov.
    Pekne sviatky.Eva

  3. Ivana P. napsal:

    Já se přidám přeji krásné Velikonoce, a ten interiér je nádherný, fascinují mě hlavně ty lustry Ivča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *