Dům ve Francii

A je to tady, za pár dní mě čeká dovolená, už se ji nemohu dočkat… Loni jsem od moře na blog podávala každodenní report. Chystám se na to letos také. Budu si užívat focení, procházek a relaxování… Proto dnes jeden dovolenkový příspěvek z francouzského venkova. Bydlení i hotel v jednom. Tam ale nejedu :-). Zde je více fotek.

21 komentářů u „Dům ve Francii

 1. Hezký upršený den, tak z takové dovolené by se mi asi nechtělo…. To je nádhera, něco podobného jsme zažili v Chorvatsku!! A nebylo to za hrozné peníze. Bylo to před sezonou a byla to jedna z nejhezčích dovolených!! Nečekaná, kam nás auto zaveze….s tříletou dcerou!!! Tak hezkou dovolenou v krásném prostředi …. Martina

 2. Pěkné, zahrada, seno, sprcha i interiér:-)). Prošla jsem váš blog a u jedné fotky s oknem porostlým přísavníkem jsem se zarazila. Vy jste fotila u nás:-))))). Ne, jistě. Já mám pod oknem místo pohovky lavičku a pracovní stůl. Fotku udělám a pošlu meilem. Krásné dny Věra. Pokud budete mít zájem, můžete se podívat na můj blog:-).

  • Milá Věro, už nakukuji a jsem nadšená. Máte tam spoustu inspirace a krásné věnce. Děkuji za komentář a mějte se fajn. To Vaše okno je opravdu jak u nás…. 🙂

 3. Moni, reporty z dovolených mám moc ráda! Taky si vždycky vychutnávám focení. My máme jet na dovolenou v sobotu, ovšem jestli odjedeme, nevím … 🙁 Zátím jsem poloviční lazart a Tvůj blog mi vždycky zvedne náladu. Jak já se těším až vyrazím s foťákem! Krásné dny, těším se na fotečky a reportáž. MOC si to užij!

  • Báro, moc Ti přeji, ať jsi fit a můžeš v sobotu odjet. Taky se moc těším na focení. Mně zase tvé komentáře zvednou náladu. Báro, díky, moc! Hezky si užij dovolenou .

 4. To je nádhera, hned bych tam jela. A je pravda, že takové baráky se dají pronajmout za slušné peníze v Itálii. My v jednom takovém předloni byli a bylo to fantastické!!! Bez cestovky je to nejlepší. Tak si krásně užij dovču Moni, a těším se na fotky….kampak to vyrážíš??? Ale já se nechám překvapit……:) pa Jana

 5. Krása ! To je „gite“ Graine et Ficelle na Azurovém pobřeží poblíž Nice 🙂 Jen kuchyň má 70m² ! Tam bych chtěla vařit 😉 Pro zájemce: k pronájmu v červenci a srpnu za 3000€ týdně … ale zase se tam vejde 10 lidí takže to je 300€ na osobu a týden za dům o 260m² s terénem 13.000m², bio farmou a sady – a to už je super tarif.
  Moni, přeji krásnou dovolenou a těším se na denní reportáže !
  PS: nevím jak to děláš ale já o dovče nic updatovat absoluně nestíhám 🙂

  • Aný, no tak to je super, vyčerpávající komentář. Moc děkuji za informaci. Dům pro deset lidí v krásném prostředí a ještě na takovém místě. Hmm… zdravím Tě do Provence. Papa

 6. Pěkné. Krásný prostor, který dotváří spíš skvělé nápady než drahé zařízení… I s doplňky z Ikea se dá udělat hodně muziky. Dokázal bych si tam představit dovolenou.

 7. Francie je úchvatná, hned bych tam odletěla! navíc toto bydlení je úžasné, nejvíc mne zaujala ta venkovní sprcha :-), hned bych brala takové bydlení .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *