Malá kytice ze zahrady

Líbí se vám Bršlice kozí noha? Nejúpornější plevel, kterého jsou plné louky a zanedbané zahrady. U nás na zahradě se také hojně zakořenil, což není dobře, protože vytváří rozsáhlou síť oddenků… Strašně těžko se likviduje. Mám ale ráda jeho květy, samostatně i v květinové vazbě vypadají úžasně. Posuďte sami. Hezký den!

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 komentářů u „Malá kytice ze zahrady

 1. Moni, kytice je překrásná, ale kozí nohu nemám ráda. Mám ji také všude …. Květy má pěkné, ale já ji na zahradě nedovolím kvést, nosím si něco podobného z louky, možná je to taky kozí noha 🙂 pa a hezky den…. to nám zase prší…….

 2. Kytice ze zahrady mě naprosto nadchla, nafoceno velmi pěkně 🙂
  A ta bršlice v ní opravdu vypadá krásně, je trošku jako nevěstin závoj 🙂
  Díky moc za komentík !

 3. Něžná a krásná….Zkoušela jsem teď na chalupě kytici s bršlicí a orlíčky různých odstínů a taky to šlo dobře dohromady.

 4. Ahoj Moničko.
  U Tebe i ten nejhorší plevel vypadá,jak z rajské zahrady..Nádherné fotky,překrásné kytky..Díky za pohlazení oka..Měj se krásně..Bi

 5. Moni, tedy zase bych se musela opakovat. Fotky II. a IV. jsou parádní! A ta poslední je jako reklama do časáku na zahradnické pomůcky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *