Interiér

Okamžitě se stěhuji 🙂 Dům o velikosti 108 metrů čtverečních, který nabízí spoustu prostoru, světla, přiznané cihlové stěny, krásnou velkou kuchyň… Na co jsem ještě zapomněla? Za takové bydlení dávám palec nahoru! Miluji starou zástavbu, která je citlivě zrekonstruovaná….

zdroj


Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Interiér

  1. Dobré ráno, Moniko. Opravdu nádherné. Taky by se mi to moc líbilo. Ale nemáte Vy něco podobného? Zdá se mi, že je to podobný domeček i prostředí. Vy to u Vás máte také krásné. Hezký den, Miluše.

  2. To je hodně zvláštní s tou přístavbou, interiér je překrásný, přístavba díky sedlové střeše zaclání, dle mého, výhledu z horních oken starého domu. Je to k sobě zvláštně nalepeno.
    Vyhledáváte překrásné interiéry, pozvu vás jako poradkyni pro rekonstrukci stoleté chalupy. Myslím to vážně, moc ráda sleduji vaše příspěvky.

  3. Koukám, že už je nás pár, co balíme a stěhujeme se:-) To je taková nádhera! Já tedy beru i tu přístavbu! Ale je pravda, že podle Vašich fotek máte domeček úplně v tom samém stylu s hezčí zahradou. To jsem se pokochala!
    Mějte se krásně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *