Tip na výlet – Mělník

Jen taková malá nedělní odpolední procházka po Mělníku Soutok, zámek, cukrárna Cake Art, kde dělají ty nejlepší zákusky.  Víno doporučuji od vyhlášeného místního vinaře Krause, nebo ze školního statku Mělník. Dobře se najíte na náměstí v restauraci Na Hradbách. Úžasnou výběrovou kávu doporučuji v Kafe Mělník. Nejlepší burgry s dobrým pivem z lokálních mini pivovarů najdete v Němém Medvědovi. Útulná pivnice s ochotným personálem, kde je stále plno.  Jestliže se zdržíte až do nočních hodin, tak doporučuji navštívit zásadní bar Díru. Pro čajomily je zde oáza vůně a chutí Karavana.  Tak hezký výlet a příjemné pondělí, jdu si uvařit mojí oblíbenou kávu z mocca konvičky a jdu uklízet ateliér. První workshopy se pomalu blíží.

photo©vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Tip na výlet – Mělník

  1. Hned bych jela, ale bohužel nemám s kým…ani na workshop:((( a samotné se mi nechce, hlavně proto, že se pak nemám s kým podělit o zážitky, tak snad příště. Nebo to ještě nějak vymyslím:-) Eva

  2. Paní Moniko,
    V pátek jsem byla na skok v Mělníku, něco vyzvednout a koupit na náměstí a myslela jsem na vás, kde se s vámi asi jednou náhodně potkám?
    hihi
    Jiřina z N.
    trvalkadahlia.blog.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *