O tomto diskutuje “Jaro je tady

  1. Věra napsal:

    Moni, já jsem šla ve čtvrtek na denní a v jedné zahradě jsem záplavu modré barvy. Hned mě napadlo, co to je. Přešla jsem a pak jsem se stejně vracela a plížila k plotu, jako zloděj, abych čučela s otevřenou pusou na tu nádheru. Přišla jsem pozdě:-))) Pa a pěkný víkend.Věra

  2. Ivana P. napsal:

    Já je taky viděla, nádhera, taky petrklíče, sedmikrásky, fialky, sněženky, vše v sobotu na procházce Liběchov, Želízy, Tupadly, sobota byla nádherná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *