Lentilkový dort

Dort včera přežil stokilometrový výlet autem (nafoceno ještě před odjezdem). Cestou jen malinko změnil tvar, ale na chuti se to nijak neprojevilo. Vrhli se na něj malí oslavenci, kteří jako první vydloubali lentilky. A já si naivně myslela, že nafotím estetické trojúhelníky s vlaječkami. To se, bohužel, nestalo :-). No nic!… Dort byl upečen ze dvou půlených korpusů, byly použity 2 šlehačky, 2 mascarpone, 3 banány nakrájené na kolečka a do čokoládové polevy jsem přidala skořici… Lahůdka… Kdybyste chtěli recept, přidám ho do komentářů. Nic složitého… Přeji hezkou neděli :-).

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Lentilkový dort

  1. Jééé Moni, telepatie funguje 🙂 Chystám se jede – právě lentilkový upéct na čtvrtek pro našeho synovce – Lukáš. Tak teď už alespoň vím, jak by asi mohl vypadat 😉 = třeba takhle krááááááásně!! Pro mě opět inspirace, budu na tebe myslet,až ho budu vytvářet. Děkuji!! A.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *