Podzim u nás

Tak si ten podzim přeci náramně užijeme… Začala jsem smrkat, kašlat a myslela jsem, že nedělní den proležím v posteli se zázvorovým čajem. Ale vše bylo jinak, slunce bylo tak intenzivní, že jsem na zahradě vytvořila malé podzimní posezení. Stačila půl hodinka s šípkovým čajem a hned je na tom světě veseleji… Co myslíte? Já to tak mám. Večer zase smrkám a není mi nejlíp.. Ale ta půl hodinka stála za to.. Hezký start v novém týdnu.

P.S. Ty špalky budu příští rok používat víc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Podzim u nás

  1. Moni nádhera, jako z pohádky! Včera bylo opravdu nádherně, taky jsem neodolala. Stonání už mám za sebou, ale pořád se nemůžu zbavit rýmy:-(. Ať je líp!

  2. Moni, jako z časopisu:-) Krása! Já mám nějaké divné období, vůbec mě nebaví dekorovat, zdobit, nemám doma nic podzimního kromě pár usušených hortenzií….Musím se inspirovat jinde a třeba mě to trochu nakopne:-) Tak pa a hezký týden! Jo a ten lentilkový ten je, ten bych si dala i já a vyzobala je:-)

  3. Podzim nemám ráda, ale u Vás vypadá nádherně:-)))
    Tak hlavně aby byl podzim zdravýýýýý a my všichni zdravííííííí:-)))
    E.

  4. Moni, držím palečky ať jsi zase brzy fit …. i u nás bylo o víkendu nádherně, sluníčko krásně svítilo a hřálo ….. zato dnešní ráno byl šok …. déšť, mlha a zima, brrrr ….Marki

  5. Moni, nádherné podzimní zátiší…vždycky to umíš tak krásně naaranžovat,že bych tam hned chtěla relaxovat:-))))…..měj se hezky, čajíčkuj a opatruj se. Eva

  6. Jedním slovem NÁÁÁÁDHERA. Už jen chybí nápis z jakého je to časopisu, jak je to krasne:) Jsi strašně moc šikovná a tak jen cekam, kdy te v jakem casaku uvidim….P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *