Magická Klentnice

Kam dál, když mám pár dnů volna a jsme na jižní Moravě? Nejdříve navštívit park v Lednici, nafotit Bylinkovou zahradu paní Chmelařové ve Valticích a vůbec krásnou Pálavu. A nakonec Café Klentnice… Ta už tady jednou byla, ale to vůbec nevadí. Café Fara Klentnice je tak osobitá, pestrá a dynamická, že  ji budu fotit pokaždé a pokaždé se tím budu také chlubit. Podávají tam vlastní vynikající kávu. Kam se hrabe kafe v Sacheru. A jak píše Bára z Photography as my hobby, Klentnice je místo tajemné, kde se snad dějí i zázraky. Něco na tom zřejmě bude – s Bárou jsme se tam náhodou potkaly, přesto že se známe jen virtuálně a nikdy před tím jsme se neviděly… :-).

P.S. Nemají tam jen dobré kafe. Ochutnala jsem krémovou topinamburovou polévku sypanou mandlovými lupínky. Zážitek!

14 komentářů u „Magická Klentnice

  1. Ty jsi fotobůh! A máš ohromný čuch na to najít krásná místa a zákoutí! Mám chuť sednout na vlak a jet někam….. :). Ta lampa!!! Ta zahrádka!!!

  2. Mno teda tu vaši 🙂 Klentnici vůbec neznám, i když jsem na jižní Moravě strávila studentská léta a to přímo v Lednici…..alespoň o důvod víc se tam zase podívat 😉

  3. Teda Moni, tam je to krásné, píšu si jako tip na příští sezonu, teď už to asi na Pálavu nestihnu. A to setkání s Bárou je super, taková náhoda ….:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *