Vídeň

Kdo sleduje mé  fcb stránky, tak už asi zaznamenal, že jsem ochutnala sacher v Sacheru, viděla v Albertině Henriho Matisse a další fauvisty a relaxovala ve vídeňských zahradách. Výstavu doporučuji, i když se tam chvílemi nedalo hnout… Slunce pálilo po celý den, stylově oblečení lidé, zaplněné kavárny i zahrádky. Já jsem si  přišla, jak na letní dovolené… Takovýto podzim má něco do sebe. Zítra pokračování, ale už jinde. Hezký den!

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Vídeň

  • Ahoj Báro, je to rozsáhlá výstava, kde se hlavně prezentuje Matisse a Derain. Výstava byla skvělá, strávila jsem tam několik hodin a určitě ji doporučuji. Ještě jsme chtěli zajít do Leopold museum, ale bohužel jsme nestíhali. Jinak Vídeň nezklamala a k tomu to počasí. To nemělo chybu 🙂 Tobě taky krásný den!!

 1. Vídeň mám moc ráda ale už jsem tam nebyla celou věčnost. A těď když je tam vedle Sacheru ještě Matisse jako lákadlo…
  Krásný den, Moni! A jí už vím co bude zítra 😉

  • Marti, slyšela jsem od kamarádů, kteří tam žijí, že prý chodí na sacher jinam. Že ten originál jim tolik nechutná… Tak nevím. Mně chutnal… Ale káva nic moc… Děkuji! 🙂

 2. Krasne fotky, prekrasne mesto a Sacher je tou nejlepsi sladkosti na svete:-)
  Hezky si to ve Vidni uzijte!! Uz se tesim na dalsi prispevky!
  Zdravi Monika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *