Mechové vajíčko

Z novin nebo jemnějšího papíru, pomocí provázku, jsem si vytvarovala větší vajíčko. Nejlépe je papír před tvarováním navlhčit. Líp se s ním pracuje. Po té na hotové papírové vajíčko jsem vrstvila mech, který jsem omotala obyčejnou zelenou nití. Až je celé vajíčko obalené zeleným mechem, tak ho dozdobíme třeba peříčky, lístky břečťanu, jehnědy, kočičkami, nebo ho necháme čistě zelené. To už je na vaší fantazii. Tak dnes taková malá a jednoduchá velikonoční dekorace, která vám může udělat radost.

P.S. Ještě tip na víkend: Třeba výměna doplňků IKEA. Věci z IKEA které nepotřebujete, nebo vás už netěší, protřiďte a můžete je vyměnit za něco, z čeho budete mít radost. Více informací zde. Nebo doporučuji navštívit Kolben Open na Pragovce. Víkend otevřených ateliérů. Skvělá akce! Můj víkend je jasný, velikonoční workshopy u mě ve studiu. Už se moc těším ♥

photo vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Mechové vajíčko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *