Víkendové workshopy

V sobotu ráno jsem si přivstala. I když svítilo slunce a bylo poměrně teplo, tak jsem raději ve studiu zatopila. Připravila čerstvě namletou kávu. Uvařila čaj a dochutila vodu citronem a jahodami… Na tento kreativní velikonoční víkend jsem se připravovala skoro dva týdny. Vždycky mám velkou obavu, aby všeho bylo dostatek. Věnce jsme vyráběly z thují, buxusu, borůvčí, tamaryšku, vrby, kočiček, ulit, různých klacíků a mechu. Nakoupila jsem macešky, křepelčí vajíčka a peříčka. Do malých květináčů jsem zasadila osení. Upekla šlehačkovou roládu. A tvořivý víkend mohl začít. V sobotu mě navštívily milé dámy z Jevíčka, Telče, Českých Budějovic, Brna, Prahy, Brandýsa… V neděli z Pardubic, Kokořínska, Mělníka, Prahy. Budu se stále opakovat a opakovat, ale věřte mi, bylo to zase úžasné setkání tvořivých žen, které si spolu měly co říct. Díky za takové víkendy ♥ Bylo mi s vámi báječně!

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Víkendové workshopy

  1. Moniko, to věřím, že jste si to všechny užily, je to vidět i z fotek….:-) Paráda. Hezký den, Dana

  2. Milá Moniko,chtěla bych Vám poděkovat za nás všechny,které jsme si celý život myslely,že nejsme ani manuálně zručné a nemáme ani tvůrčího ducha.Teď mi domov zdobí moje vlastní výtvory a od neděle mi ještě nezmizel ze tváře úsměv.Takže díky Vám a Vaší skvělé myšlence jsem si zvedla nejen sebevědomí,ale i náladu!
    Moc děkuji,Ivana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *