Mini květina k svátku

Nemohu se aklimatizovat a chybí mi moře… Proto se mi ani včera nechtělo vkládat příspěvek… Nastartoval mě včerejší svátek mé maminky, kdy jsem ji chtěla uvázat malou kytičku. Na zahradě ještě letničky moc nekvetou, tak jsem posbírala květy z mini růží, macešek, rmenu, levandule, nezralé hroznové víno a ani nevím jak se ty další jmenují… a i z toho mála jsem vytvořila květinu.. Líbila se 🙂 Hezký den!

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Mini květina k svátku

  1. Ahoj Moni, kytice krásná a ani se ti nedivím, že se nemůžeš adaptovat. Já se zase nemůžu pořádné dovolené dočkat, doufám že v září……Jednu malou máme za sebou a taky se mi nechtělo zpět…..měj se krásně pa Jana

    • Ahoj Jani, cestovala bych třeba celé dva měsíce… Dovolená v září je moc fajn, pořád se máš na co těšit. Já doufám, že u mě ještě víkendy budou výletnické. Pa

  2. Moni, úplně Tě chápu. Proto já mám raději více krátkých dovolených rozložených v průběhu celého roku. Tak ať se brzy zvládněš přeladit! A kytička je krásná!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *