Soutěž u Iri

Tyto fotky tady byly už několikrát, ale rozhodla jsem se, že zkusím štěstí v jedné soutěži u Iri na blogu Můj dům můj squat. Soutěž se týká nastylizování jakékoli části interiéru. Více o této giveaway a super blogu si můžete přečíst  zde… Tak že, křesla jsem čalounila a přetírala, gauč je teď na zahradě, ale dlouho nám dobře sloužil v obýváku, obraz jsem namalovala, stěny vymalovala, podlahu jsem přetřela bílým balakrylem a hlavně jsem se snažila, aby nám v té černo-bílé kombinaci bylo moc dobře… Iri, posílám mnoho pozdravů.

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Můj dům a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 komentářů u „Soutěž u Iri

  1. Moc rada bych vedela, kde se da koupit to bile kreslo, ktere ma cernobily potah. Dekuji za odpoved. 🙂 A preji Vam hodne skvelych napadu a trpelivosti na realizaci.

  2. Pamatuju si, když jsem tyhle fotky viděla poprvé a nemohla uvěřit, že je to vážně u někoho doma tady u nás a nejsou to obrázky z nějakého skandinávského časopisu.) Ty to, Moni, prostě umíš, krásně se na to dívá! A taktéž velmi srdečně zdravím:)

    • Olive, černobílé interiéry mám moc ráda, ale právě teď začínám tíhnout k pastelovým odstínům. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne… 🙂 Díky moc za komentář!

  3. Chtěla jsem teď napsat komentář „Vítěz“ a koukám, že už jsem komentovala :D. Já teď doháním, co mi ušlo a projíždím blogy zpětně :)))

  4. Už jsem obdivovala na FB, u Iri, tady na blogu. Ale teprvá teď píšu. Máš můj neskonalý obdiv za svou šikovnost – natírání, čalounění, moderní umění na plátně a navrch dokonalá harmonie a styl! Jsi skvělá /a máš krásné dcery, a ještě k tomu vypadáš jako jejich sestra – jsem šmírovala na Instagramu .)/! Paní, nejsou to nějaké čáry?!

    • Jééé Renato, včera jsem si komentář četla několikrát a moc Ti za něj děkuji, taková poklona. Vážím si toho, je od Tebe, NEJLEPŠÍ BLOGERKY!!! Holky si takové komentáře taky užívají… děkujeme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *