Nábytek z dřevěných palet

Nábytek z dřevěných palet mne vždy dostane. Tady jsou další nápady, jak je využít. Fotky jsem si vypůjčila zde.

8 komentářů u „Nábytek z dřevěných palet

 1. Krásné ráno Moničko..
  To je fakt super..Obzvláště se mi líbíty lavice na sezení..Viděla jsem to ve Franciia tam měli i vyzdívané..prostě v jednoduchosti je krása..
  Měj pěkný den
  Brigit

 2. Je to uzasne a dobry napad jak si originalne a levne poridit nabytek….Libi se mi ten gaucik z palet!…

  Hezky vecer!!

 3. Dobrý den Moniko, po dlouhé době se opět hlásím do služby a vystupuji na komentářovou hlásku… a rovnou říkám: dosti bylo palet! Jak praví Brigitka přede mnou – v jednoduchosti je krása. A právě proto by na paletách měli speditéři vozit ledničky, kartony vína a věci tomu určené… a ne že na paletách budou sedět lidi. Vyberte pro příště deset svých nejoblíbenějsších gaučů a ty nám představte, a ne že si budeme zadírat třísky na DYI upravených paletách! Proto jsme přece montážními klíči necinkali, abychom si na Vašem inspirativním a velmi vkusně vedeném blogu chválili stlučené palety! Pa Leta!

  • Dobrý den Radku, nábytek z palet je velice dobrý nápad. Prakticky se dá z palet vyrobit téměř vše. Nikdo Vám nic nevucuje, tak proč to kritizovat….pokud se Vám tento originální netradiční nábytek nelíbí, běžte do IKEA a tam si kupte co Vám třísku do prdele neudělá 🙂
   S pozdravem Leon

 4. Super nápad který přišel právě v čase, kdy hledám inspiraci pro netradiční posezení do zahrady. Díky za tip !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *