Náhody se dějí – pokračování

Včera ráno, jsem se loučila s mými nalezenými cedulemi, které mi dělaly hodně let velkou parádu nejdříve v ateliéru na náměstí v Mělníku a potom v mém novém studiu. Jak už jsem se zmiňovala zde. Otřela jsem je od prachu, zabalila  do igelitu a můžou odcestovat až do Otrokovic, ke svým majitelům. Ale všechno bylo jinak. Přijel milý vnuk pana Aloise Vrby a zdělil mi, že si odveze jen jednu ceduli, tu malou. Jupí, jupí! Rodina a kamarádi ho prý přemluvili, ať mi tu velkou nechá, jelikož o té velké budou mít . přehled, díky mému blogu a určitě se o ní dobře postarám :-).Bylo to úžasné setkání, kdy jsem se dozvěděla o jejich rodinném krejčovství, stěhování, prázdninových výletech na Mělník… Teď sedím a ochutnávám nejlepší víno z Valtic, jehož vinařství vlastní jeho bratr a kochám se dárečky, které mně poslala jeho šikovná žena. Moc děkuji, posílám mnoho pozdravů na Moravu. Recept na čokoládový dort určitě pošlu 🙂

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 komentářů u „Náhody se dějí – pokračování

  1. Rád bych poděkoval paní Monice za přenechání reklamní tabule mého dědečka p.Vrby a taky za příjemně strávenou chvíli s vyprávěním v pěkném prostředí u šálku voňavé kávy. Manželka děkuje za dárek.
    Pavel

  2. Dobry den moc rada se koukam a ctu vas blog jen mam otazku kde bych nasla video z worshopu nemohu dohledat .dekuji a preji krasnou nedeli a jeste jedna otatka kde a kdy se porada dalsi worhshop?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *