Neznámá kytka…

Toto jsou květiny, které jsem na naší zahradě nesázela a rozrostly se ani nevím jak… Konvalinky, tulipány, srdcovky. Nevím, jak se jmenuje kytka, která je samostatně na poslední fotce. Letos se mi tak rozrostla… Do růžové květinové vazby se náramně hodí.. Kdybyste věděli její název, tak mi napište. Zkoušela jsem ji googlit, ale marně… Nevím!

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Neznámá kytka…

  1. Ke krásnému ránu, krásná květina!!! Kam na ty nápady chodíte? Moc pěkné, včera jste mě inspirovala a šeřík ve váze mi krášlí terasu. Doma se ta vůně nedala vydržet. Bílo růžová inspirace nikdy neomrzí. Já mám dojem že ta neznámá květina je orlíček. Oni se sami po záhonech vysemení a jsou krásné ve všech barvách. Já je mám fialový, růžový i žlutý. Ale je jich moc druhů, netvrdím to na sto procent. Konečně letní dny, tak si je pořádně vychutnejte a zahradě zdar Martina

  2. No, ano, určitě je to orlíček….:-) Martino, moc děkuji. Včera jsem asi hodinu brouzdala po internetu a marně. Letos se mi jich v záhonu vysemenilo mnoho a mám z nich velkou radost. Šeříková vůně je omamná 🙂 Hezký den!

    • Olí, děkuji 🙂 Je to orlíček, vlastně známá kytka a těch barev co má. Já mám jen růžovou. Kytice z různobarevných orlíčků musí být krásná.

  3. No jasně že je to orlíček, já jsem si kdysi koupila jednu sazeničku a teď mám přeorlíčkováno a jsou po celé zahradě. Ale je to krása a jsem ráda, nechávám je všude růst. A do kytky nádhera! Jdu si taky uvázat nějakou kytičku, mně konečně rozkvetl bílý šeřík:) hezký den Moni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *