Plážová taška

Včera jsem narazila na webové stránky Le souk, kde jsem našla tuto krásnou tašku na pláž. Vyrobena je z recyklovaného materiálu. Plátno je použito z plachet starých plachetnic. Prát se může na 40 stupňů, má nepromokavou podšívku a je možné ji uzavřít velkým zipem. K dispozici je vnitřní kapsa na mobilní telefon, peněženku nebo klíče. Každá taška je originál a proto rozdíly v barvě a velikosti jsou možné. Díky této tašce můžete podpořit komunitu místních rybářů v Keni. Rozměry: cca. 40 cm (výška) x 70 cm, 100% bavlna. Kdybyste si ji náhodou chtěli koupit stojí  € 199.00. Více je zde:  http://soukshop.com/index.php?main_page=product_info&cPath=28&products_id=356

Příspěvek byl publikován v rubrice DIY a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Plážová taška

  1. Dobrý den paní Moniko, děkuji za inspirativní taštičku z jachtičky. Protože jachtu jsem musel prodat a nezbyl mi ani kousek plachtičky, inspiruji se spíše v automobilovém průmyslu. Proto k Vašemu tipu přidávám další a to jsou švýcarské – dnes již kultovní – tašky FREITAG… Ty se zase šijí z vyřazených plachet kamiónů. Doporučuji tedy všem taškomilům, tedy i Vám, mé choti a samozřejmě všem dalším web http://www.freitag.ch/about/production, kde celý ten příběh najdete. A ve volné parafrázi Vašeho článku bych přidal na závěr větu: „Díky této tašce můžete podpořit komunitu všech propuštěných řidičů kamionů v Evropě.“ Předjíždějícím kamionům na D1 nazdar!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *