Vytvořte si své vlastní čelo postele

Foto: Iveta Kopicová

Uvažujete nad výměnou své staré postele nebo si chcete zařídit novou ložnici? Zkuste si vyrobit vlastní čelo postele. Já jsem ho před lety objevila v jednom bazaru. Vytvořeno je ze starého kovového okna viz. první foto. Zkuste to taky a napište mi, budu se těšit na Vaše nápady. Pro další inspiraci jsem vložila pár obrázků ze švédského časopisu http://www.skonahem.com.

Příspěvek byl publikován v rubrice DIY, Můj dům a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Vytvořte si své vlastní čelo postele

  1. Milá paní Moniko, Váš příspěvek mne vyprovokoval k malé polemice. Normálně na blogy a do diskusí nepíšu (anebo pod různými pseudonymy, aby nebylo poznat, že to jsem já), ale tohle s tím čelem z vrat od chléva jste opravdu nedomyslela! Představte si, že máte hlavu jako já (http://web.quick.cz/franfilm/gaumont/fantomas.html) a k tomu si ráda čtete. Opřena hlavou o čelo, které zde propagujete, se po hodině, dvou zvednete z takto vylepšeného lůžka… a co se objeví na lebce? V lepším případě letokruhy smrkových vrat, v horším obtisklá podkova z kovářských vrátek, která jste si – dle Vaší rady – adjustovala namísto čela postele. To není ergonomické! Takže navrhuji doplnit další článek, který se bude jmenovat „Šijeme si z použitého medvídka plyšáka podložku pod hlavu na čelo z chlívku“. Děkuji za doplnění.

    • Milý pane Radku, děkuji za podnětnou připomínku z Vaší rubriky „Fantomas se zlobí“. Třeba se jednou speciální rubriky dočkáte, jen ještě není rozhodnuto o jejím názvu. S pozdravem Vintagelover.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *