Plzeň

Minulý víkend, jak tady na blogu bylo už několikrát napsáno, jsem trávila v jedné chalupě u Plzně. V sobotu jsme podnikli výlet do západočeské metropole. Na blogu jsem už jednou o Plzni psala, můžete se podívat zde. Tentokrát jsem se zaměřila na parky a sady. Byla jsem mile překvapena upravenou zelení ve městě. Doporučuji navštívit Šafaříkovy sady, které právě v tomto období krásně kvetou třeba např. fialovým okrasným česnekem, rododendronem, orlíčkem… Mrkněte na pár fotek… Mluví samy za sebe… Dnes i s písničkou, tohle teď u nás doma frčí…

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Music, Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Plzeň

  1. Ty okrasné česneky nutně potřebuji. Jako blázen je kupuji všude, ale umělé :). Chci je i živé na zahrádku! 🙂 Nádherné fotky, Moni!

  2. Díky za připomenutí plzeňských parků…byla jsem tam kdysi na školní exkurzi, kdy byly sady nově osázeny a koukám, jak se to pěkně rozrůstá.. 🙂 Já kromě česneku miluju i kapradiny – ve veřejném prostoru nezvyklé a krásné.

  3. a dovoluji si připomenout že nedaleko od Plzně-ŠTÁHLAVICE je krásný zámek s ještě krásnějším parkem kde právě kvetou RODODENDRONY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *