Psací stůl z dřevěných palet

Tak nám začala škola. Řešíte kde koupit nebo jak vyrobit psací stůl pro svého potomka? Tady je nápad s dřevěnými paletami, o kterých jsem se zmiňovala i v předešlých příspěvcích. Psací stůl z dřevěných palet by se mi moc líbil. Podlaha, schody, sezení, to vše můžete vidět v tomto reklamním studiu v Amsterdamu. Levné a hezké řešení pro Vás i pro Vaše školáky. Odkaz je zde. Hezký den :).

Příspěvek byl publikován v rubrice DIY, Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Psací stůl z dřevěných palet

 1. Dobrý den paní Moniko, konec léta byl poněkud hektickým, tak jsem nestíhal komentovat váš blog – což jinak činím rád a s oblibou. Takže hned na úvod: se začátkem podzimu a novým školním rokem jste mi vůbec neudělala radost. Copak to máte za nápady, školákům doporučovat palety? Když si představím, jak tahám třísky z ručiček čerstvého prvňáka, nebo stírám krev z hlavy, rozražené o skleněnou desku stolu, tak tedy nevím… Chápu, že v reklamní agentuře si mohou kreativci nebo designéři exhibovat s paletami (a stejně pak mají všichni čtyři dny v týdnu home-office :), ale doporučovat malým dětem tyhle experimenty?
  Levné = asi ano / hezké = asi ano / praktické = ?
  Radek aka OstraTriska

  • Dobrý den pane Radku, děkuji za komentář. Trochu jsem se zamyslela a ty palety asi nebyl dobrý nápad. Ono by to ani nevyšlo tak levně, jak jsem původně myslela. Ohoblovat, přetřít, nabarvit… No myslím, že nápadů z palet je více a na mém blogu určitě přibudou. Hezký den 🙂

   • … ano, máte pravdu. Kdysi jsme to počítali a vyšlo nám přesně, jak píšete. 1. Musíte sehnat nové, slušně udělané palety 2. odněkud je přivézt 3. ohoblovat a povrchově upravit 4. stlouct nebo sešroubovat… docela dost práce a ve výsledku budete cca na stejných penězích, jako když to někdo udělá z nějakého zajímavějšího lamina. Čas na realizci bude tak trojnásobný. A po tom všem máte pořád „jen“ palety. Takže v tomto případě šlo autorům asi spíš o efekt (je to nějaká reklamní agentura) a pozornost (ostatně i Vy o tom píšete :), než o snahu ušetřit.
    Dočkáme se rubriky Po světě na (bílé) paletě?
    Hezký paletový den, Radek aka OstraTriska

 2. Můj názor je zcela opačný, taková věc jako nábytek z palet a jemu podobné se nedají měřit penězi. Je to přehlídka nápadů, kreativity a ničím neohraničené fantazie. Co se bezpečnosti týče, tak není problém dovybavit paletový nábytek různými krytkami apod. Pak je stejně bezpečný jako kterýkoli jiný nábytek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *