Psací stůl z dřevěných palet

Tak nám začala škola. Řešíte kde koupit nebo jak vyrobit psací stůl pro svého potomka? Tady je nápad s dřevěnými paletami, o kterých jsem se zmiňovala i v předešlých příspěvcích. Psací stůl z dřevěných palet by se mi moc líbil. Podlaha, schody, sezení, to vše můžete vidět v tomto reklamním studiu v Amsterdamu. Levné a hezké řešení pro Vás i pro Vaše školáky. Odkaz je zde. Hezký den :).

Příspěvek byl publikován v rubrice DIY, Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Psací stůl z dřevěných palet

 1. Dobrý den paní Moniko, konec léta byl poněkud hektickým, tak jsem nestíhal komentovat váš blog – což jinak činím rád a s oblibou. Takže hned na úvod: se začátkem podzimu a novým školním rokem jste mi vůbec neudělala radost. Copak to máte za nápady, školákům doporučovat palety? Když si představím, jak tahám třísky z ručiček čerstvého prvňáka, nebo stírám krev z hlavy, rozražené o skleněnou desku stolu, tak tedy nevím… Chápu, že v reklamní agentuře si mohou kreativci nebo designéři exhibovat s paletami (a stejně pak mají všichni čtyři dny v týdnu home-office :), ale doporučovat malým dětem tyhle experimenty?
  Levné = asi ano / hezké = asi ano / praktické = ?
  Radek aka OstraTriska

  • Dobrý den pane Radku, děkuji za komentář. Trochu jsem se zamyslela a ty palety asi nebyl dobrý nápad. Ono by to ani nevyšlo tak levně, jak jsem původně myslela. Ohoblovat, přetřít, nabarvit… No myslím, že nápadů z palet je více a na mém blogu určitě přibudou. Hezký den 🙂

   • … ano, máte pravdu. Kdysi jsme to počítali a vyšlo nám přesně, jak píšete. 1. Musíte sehnat nové, slušně udělané palety 2. odněkud je přivézt 3. ohoblovat a povrchově upravit 4. stlouct nebo sešroubovat… docela dost práce a ve výsledku budete cca na stejných penězích, jako když to někdo udělá z nějakého zajímavějšího lamina. Čas na realizci bude tak trojnásobný. A po tom všem máte pořád „jen“ palety. Takže v tomto případě šlo autorům asi spíš o efekt (je to nějaká reklamní agentura) a pozornost (ostatně i Vy o tom píšete :), než o snahu ušetřit.
    Dočkáme se rubriky Po světě na (bílé) paletě?
    Hezký paletový den, Radek aka OstraTriska

 2. Můj názor je zcela opačný, taková věc jako nábytek z palet a jemu podobné se nedají měřit penězi. Je to přehlídka nápadů, kreativity a ničím neohraničené fantazie. Co se bezpečnosti týče, tak není problém dovybavit paletový nábytek různými krytkami apod. Pak je stejně bezpečný jako kterýkoli jiný nábytek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *