Vintage koberce

Včera mne zaujal švédský web o designu, interiérových doplňcích, nábytku a hlavně textilu. Trochu jsem se zarazila nad prodejem unikátních vintage koberců, starých třeba 40 – 60 let. Každý koberec je originál, ručně tkaný z vlny nebo z přírodních přízí. Stářím, praním a ošlapáním jsou barvy koberců nenapodobitelné. Ale nevím, jestli bych zrovna chtěla vyšisované, přebarvované a několikrát prané koberce. Možná jsem k tomu ještě nedospěla. Co vy? Chtěli byste domů takové koberce? Cena je také zajímavá, můžete se kouknout zde. Hezký den 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Vintage koberce

  1. Vážená paní Moniko Vintageloverová, na Vaši otázku musím odpovědět ne, nechtěl bych mít takové koberce doma, leč, bohužel, přesně takových koberců mám plný byt. Snad jen ty záplaty jsou lépe maskované. Máte-li o ně zájem Vy, nebo kdokoli jiný, jsem ochoten se dohodnout nejen ve švédských korunách. Mimochodem, nejsou to žádné hadráky, ale poctivé peršany, staré 80 i více let. Zdraví Pavel, nemilovník a nedobrovolný uživatel vintage koberců.

  2. Preji hezke odpoledne,
    nevim, jestli bych si takove koberce dala do bytu, ale do nejakeho atelieru nebo vintage domku na venkove by se hodily. Libi se mi, jak jsou koberce nafocene.

    Zdravi Monika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *