Růžová krása

Zase jsem se nechala unést tou růžovou krásou, která moc dlouho nevydrží. Původně jsem chtěla dát tip na výlet (nebo spíš na výstavu), ale vyhrál tento sladký, růžový, voňavý, … cukrkandl. Jo, jo půjdu si natrhat další  větvičky sakury. Dají se z ní dělat kouzla… a zítra bude ta slibovaná výstava…

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice, Velikonoce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Růžová krása

    • Poslední fotkou jsem to chtěla jen mírně odlehčit, protože té růžové je i na mě dost. Ale včera jsem na ní měla náladu.. Venku je šedo, tak aspoň u nás doma je růžovo 🙂 Baru, díky!

  1. Moni, krása !!! Tenhle odstín pudrové miluju, jemné, křehké, kouzelné, pomíjivá krása… Nikdy bych neřekla že má sakura tak velké květy.
    Krásné velikonoční svátky !
    PS: a růžové není nikdy dost 😉

    • Aný, já ten odstín taky miluji. Když rozkvetla, překvapila mě svou velikostí. Napadlo mě, že bych zkusila vypučet magnolii. To by bylo krásy a květy jsou obrovské… A máš pravdu, že růžové není nikdy dost. Krásné Velikonoce v Provence 🙂

  2. Odmala říkám, že nemám ráda kytky, nevyznám se v nich, nic mi neříkají, ale díky Tobě…minimálně začínám milovat sakuru:) Překrásný cukrkandl.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *