Tip na výstavu – Karel Malich

Konečně jsem se dostala na retrospektivní výstavu Karla Malicha do Jízdárny Pražského hradu. Jsem nadšená a všem ji doporučuji. I to vysvětluje mé včerejší růžové deko. Vystavené  autorovy drátěné plastiky na mě zapůsobily hodně pozitivně… Nafotila jsem toho moc, ale nakonec vyšlo jen pár fotek (málo světla)….  Jestli nebudete vědět co o velikonočním volnu, tak  určitě zavítejte. Výstava bude k vidění do 8. května…  A dnes i s písničkou 🙂 Hezký pátek!

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Tip na výstavu – Karel Malich

    • Oli, pro mě velký zážitek. Ty velké prostory jízdárny jsou na to jak dělané. Krásná výstava. Jestli budeš mít možnost návštěvy tak moc doporučuji.

  1. Moni, díky za mini reportáž. Malicha mám na seznamu, snad výstavu stihnu. V neděli se chystám na výstavu Baťova města a výstavu finského designového skla. Tak už se moc těším. Světlo už mi v hledáčku taky chybí 🙂 Krásný den!

    • Jéé Baru, tu výstavu Baťova města bych taky ráda viděla. A finské designové sklo může být zajímavé. To světlo mi chybí, ale dnes odpoledne začalo opatrně sluníčko vykukovat. Tak se můžeme těšit, že to bude už jen lepší a lepší 🙂 Měj se krásně!

  2. Vyrazila jsem o víkendu na výlet do Prahy a pan Malich moc příjemně překvapil, i samotná instalace výstavy – hra se stíny atd. Takže díky za tip! Jinak se stávám pravidelnou čtenářkou blogu 😉
    Hezký večer Dana

    • Dano, instalace je skvěle zvládnutá. Právě ty hry se stíny mne hodně zaujaly a fotila jsem je, ale fotky moc nevyšly. Jsem ráda, že mám další pravidelnou čtenářkou. Děkuji! 🙂 Přeji hezké Velikonoce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *