Velikonoční studio

Další prostor, kde jsem nešetřila vodou ředitelným  Balakrylem je mé studio. Rámy průmyslových oken jsou natřené na černo. Betonová podlaha je ošetřena bílou základovou barvou na beton a na další dva nátěry jsem použila Balakryl lesk. Místnost to opticky zvětšilo a krásně prosvětlilo. Podlahu jsem natírala válečkem. Poslední dobou mu dávám přednost před klasickým štětcem. Dobře se s ním pracuje a podlaha ve finále působí jednolitě…  Mé studio se pomalu z vánočního mění na velikonoční. Vyfukuji bílá a křepelčí vajíčka, nakupuji peříčka, vymýšlím velikonoční věnce. Mám spoustu nápadů a už se velikonočních workshopů nemohu dočkat. Kdo by měl zájem, tak mám ještě pár volných míst na 17 a 18. března. Více zde.

P.S. Ty bílo šedé košíky mám z eshopu vingo.cz. Mají tam velký výběr různorodých ratanových košů. Na velikonoční vajíčka jako dělaná.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Studio a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Velikonoční studio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *