Víkendové workshopy

Předvánoční období miluji . Zdobím dům, skládám papírové hvězdy, motám věnce, poslouchám vánoční cd, vymýšlím dárky, popíjím svařené víno.. No a začala jsem pořádat vánoční workshopy. Je to úžasné, když se sejdou stejně kreativní, krásné, milé a šikovné ženy a společně tvoří, povídají si, radí… Děkuji vám milé dámy, byl to zase tak úžasný víkend :-*

P.S…. a protože do Vánoc zbývá ještě (nebo už) měsíc,  rozhodla jsem se zorganizovat ještě jeden květinový workshop a to v sobotu 16. 12. 2017. Tentokrát budeme balit dárky, umotáme si věnec na dveře nebo pod lustr, poskládáme papírové hvězdy. Ochutnáme krémovou česnečku a malinový cheesecake a u toho budeme poslouchat vánoční koledy a popíjet svařák z mělnického školního  statku. Co vy na to?  Krásný den!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 komentářů u „Víkendové workshopy

 1. To je taaak milé! Už jen ty fotky mě naplňují radostí…a to přece k času předvánočnímu patří. Děkuji za ranní dávku této cenné ingredience ♥

 2. Krásné věnce, stromečky a určitě prima atmosféra….ta z vás všech dýchá a určitě jste si to všechny krásně užily…..ostatně asi jako vždy:-) Já už letos nemůžu, 16. 12. máme předvánoční mecheche:-) Moni mějte krásné dny:-) Eva

 3. Jste šikovné,věnečky jsou božské.Mám zahradu a blízko do lesa,tak jsem se inspirovala.Děkuji za ukázky.Marie

 4. Krásné věnečky – můj eukalyptus mně dělal radost donedávna a asi vycítil, že ho chci ostříhat, takže se rozhodl uschnout.
  Nevím , čím se to stalo, celé léto byl v květináči venku , asi před měsícem jsem ho přenesla do bytu ,pravděpodobně je zde na něj moc teplo,přestože byl zalívaný , lístky uschly.
  Byla bych vděčna za každou radu….

  Věra

 5. Tiše závidím,musel to být úžasný zážitek.A zaujaly mě ty zástěry.Dají se někde koupit?
  Moc zdravím a přeju krásný Advent,Mirka

 6. Moni, tak to se v Praze nepotkáme 🙁
  Ale určitě někdy příště 🙂
  Krásné předvánoční tvoření Ti přeje Magda.

 7. Dobrý den,

  jak se dá přihlásit na workshop? a konají se v Mělníce? 🙂

  děkuji a pěkný den

 8. Dobry vecer moc ráda vás sleduji a čtu na blogu jen mam otázku kde pořadáte worshop? při moji smule… ne ne nechci se rouhat …ale budete určitě daleko od Opavy😊je to tak?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *