Za dva týdny…

Z veškerých činností v průběhu roku nakonec vždy zvítězí vánoční dekorování, tak si alespoň po mini chvilkách těchto radostí užívám.

P.S. Dárky ještě nemám, vykvetl nám bílý hyacint, včera jsem stihla upéct linecké a rozhodla jsem se, že letos stromek ozdobím dřív… Dobré, ne?! :-). Hezký start v novém týdnu ♥ a všem vám moc děkuji za krásné emaily a komentáře. Vždy mě to moc potěší!

foto: Vintagelover + pinterest

Příspěvek byl publikován v rubrice Vánoce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Za dva týdny…

 1. Moni, já nemám napečeno ještě nic …ale už plánuju:-) Jinak hyacint jsem si koupila teprve včera a už se taky těším jak zavoní. Tak pěkné dekorování!

 2. Já se chystám tento týden na perníčky, doufám, že z nich neudělám čmoudíky:) Hyacint je nádherný, nám se zase tak trochu zbláznil ibišek, celé léto ani kvítko a teď najednou dvě poupata, příroda asi nějak blbne…:) Hezký advent:)

  • Eskandriel, perníčky jsem letos nedělala a asi je už nestihnu… ale mám je moc ráda. Kvetoucí ibišek je nádherný. Moc děkuji za návštěvu, jdu kouknout k Vám 🙂

 3. 🙂 Moniko, taky jsem již párkrát koketovala s myšlenkou ozdobit stromek dřív, ale nikdy jsem nenašla dost odvahy porušit rodinnou tradici 🙂 Takže díky za odvahu a jdu do toho taky, ale kdy? O den dřív, nebo ještě dřív..??!!!

  • Dano, jdu do toho tento víkend, možná i dřív… 🙂 Chci si stromku užít… Tak odvahu a těším se na komentář… 🙂 Ale ještě jsem stromek nekoupila…

 4. Moni, moc hezké fotky!
  Odpouštím a uděluji milost sobě, Tobě i všem ostatním, kteří o to stojí, že nemáme VŠE DOKONALÉ A HOTOVÉ…all you need is love tramtadadadá ♥ Naše pracky vydržely přesně od neděle do neděle, což je úplně jasné, protože z marketingového hlediska má cukroví největší cenu právě teď 🙂

 5. Pingback: Hyacint jako vánoční dekorace - DesignVille

 6. Pingback: Hyacint jako vánoční dekorace | DesignVille

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *